Nina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina

Forum o kucnim ljubimcima
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pomoc oko kaveza i opreme

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
GottiBg




Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.02.2008

Pomoc oko kaveza i opreme Empty
PočaljiNaslov: Pomoc oko kaveza i opreme   Pomoc oko kaveza i opreme Icon_minitimeSub Feb 16 2008, 03:43

Moj kavez je dimenzija 60x60x50
i to je sasvim dovoljan kavez za jednu cincilu,mada ja kupujem jos jednu pa moram da podignem ovaj.

Kavez vam je Najbolje,ali najbolje sta god vam drugi kazu nisu u pravu da bude od pocinkovane zice i da ima police limene,nikako da budu mrezaste,jel cincila moze da se povredi.Mozete staviti i drvene ali bolja vam je opcija da stavite limene jel je potrebno jednom u 2.meseca oprati kavez deterdzentom za sudove i mlazom vrele vode,a ako imate drvene police i brze se prljaju i teze se peru.Bolje je da im ubacite grane u kavez da se penju po njijma i grickaju ih.Evo vam slika mog kaveza kada sam ga kupio.Posle sam samo ubacio granu jednu veliku,i sada cu ga prosiriti na sprat i ubaciti im jednu kucicu.P.S. Vodica je zute boje zbog dodatih vitamincica koje treba stavljati 1 mesecno.
Pomoc oko kaveza i opreme 16022010

Posuda sa peskom(vulkanskim peskom ima da se kupi svuda),
posudu nemojte drzati stalno u kavezu,ja sam kupio 2 plasticne kockaste kadice male i spojio ih izrezao rupu i napravio im posudu i po potrebi je stavim i on sam izadje i udje u nju.
Ko zeli moze da napravi i ovako nesto od kaveza...
Pomoc oko kaveza i opreme Chinch10
Nazad na vrh Ići dole
doggy lover
Admin
doggy lover


Broj poruka : 61
Godina : 30
Location : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 09.01.2008

Pomoc oko kaveza i opreme Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc oko kaveza i opreme   Pomoc oko kaveza i opreme Icon_minitimeNed Feb 17 2008, 00:30

Bas ste lepo uredili kavez i cincila vam je preslatka!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Admin
Nina


Broj poruka : 95
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.10.2007

Pomoc oko kaveza i opreme Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc oko kaveza i opreme   Pomoc oko kaveza i opreme Icon_minitimePon Feb 18 2008, 23:35

Cincila ti je super!
Nazad na vrh Ići dole
https://kucniljubimci.forumsr.net
Sponsored content





Pomoc oko kaveza i opreme Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc oko kaveza i opreme   Pomoc oko kaveza i opreme Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoc oko kaveza i opreme
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nina :: Činčile :: Moja činčila-
Skoči na: