Nina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina

Forum o kucnim ljubimcima
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moderatori!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nina
Admin
Nina


Broj poruka : 95
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.10.2007

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimeSre Jan 23 2008, 12:29

Ocete li da budete moderator nekog foruma? Recite ovde, pa da vas stavim. Doggy lover ti si stavljena za ribice. Pise ti ispod Uredink: doggy lover.
saleposejdon oces li da te stavim da budes urednik za forum papagaji i jos neki ako oces? Mogu da budu po dvoje u jednom foumu!
Nazad na vrh Ići dole
https://kucniljubimci.forumsr.net
GottiBg




Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.02.2008

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimeSub Feb 16 2008, 04:15

Ja bih ako moze da pomazem ljudima oko cincila,mislim imam i rota Cezara i ribice morski akvarijum od 570l,ali cinc mi je prirastao za srce! pozzz
Nazad na vrh Ići dole
doggy lover
Admin
doggy lover


Broj poruka : 61
Godina : 30
Location : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 09.01.2008

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimeNed Feb 17 2008, 00:37

Ako zelite da vas postavimo za urednika teme ''cincile" svakako ste to zasluzili, u odnosu na to koliko ste o njima pisali i koliko mi nemamo pojma o njima Laughing !!! U najbrzem roku ce te biti postavljeni za urednika sajta!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Admin
Nina


Broj poruka : 95
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.10.2007

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimeNed Feb 17 2008, 01:15

Moze naravno da moze.
Nazad na vrh Ići dole
https://kucniljubimci.forumsr.net
GottiBg




Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.02.2008

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimePon Feb 18 2008, 20:55

Faja puno ...
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Admin
Nina


Broj poruka : 95
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.10.2007

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimePon Feb 18 2008, 23:59

Nista!
Nazad na vrh Ići dole
https://kucniljubimci.forumsr.net
doggy lover
Admin
doggy lover


Broj poruka : 61
Godina : 30
Location : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 09.01.2008

Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitimeSre Feb 20 2008, 21:45

Kaze se nema na cemu i drugi put a ne nista!!! Nekultura samo takva, pa ja moram posle da ti ispravljam poruke da ljudi nekazu vidi kako joj drugarica nepismena Razz Laughing lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moderatori!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderatori!!!   Moderatori!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moderatori!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nina :: O forumu :: Recite adminu-
Skoči na: