Nina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina

Forum o kucnim ljubimcima
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 OVO SAM JA :

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
doggy lover
Admin
doggy lover


Broj poruka : 61
Godina : 30
Location : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 09.01.2008

OVO SAM JA : Empty
PočaljiNaslov: OVO SAM JA :   OVO SAM JA : Icon_minitimeČet Jan 10 2008, 00:39

E ovako: ja se zovem Natalija i Administrator ovog foruma je moja najbolja drugarica Milica. Sto se mojih ljubimaca tice ja trenutno imam dvadesetak ribica: vecina cu Gupi, zatim Ksifo, takodje imam par Sijamskog Borca, par Kraljevskih Neonki i naravno jednog cistaca i muljaca. Ranije sam imala psa rase Napuljski Mastif i zvao se KAN. Njegovo ime pisem uvek velikim slovima jer mi jako puno ne dostaje od kada smo ga uspavali zbog proklete reume Crying or Very sad Sad No !!! Sto se mene tice ja takodje zivim u Beogradu i u slobodno vreme volim da chatujem na netu idem napolje sa drugaricama i uzivam u prirodi. Kada smo vec kod prirode veliki sam ljubitelj zivotinja i biljaka svih vrsta tako da sebe u buducnosti zamisljam kao morskog biologa ili nesto tako slicno jer takodje jako volim vodu, plivanje, more i sve sto je vezano za plazu. Sto se mojih drugarica tice naj su mi Milica koju volim da zovem Mica, onda Violeta koju volim da zovem Coka ili Kuki i naravno Nevena koju volim da zovem Creasy ili Fany, ali ona nema internet tako da je ne znate. U principu to je to o meni, a ako neko ima nesto vise da me pita zna gde da me nadje lol! !!! BYE cao


Poslednji put izmenio doggy lover dana Ned Jul 20 2008, 17:34, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
DoGGy_DoG

DoGGy_DoG


Broj poruka : 9
Godina : 30
Location : Beograd,Karaburma
Datum upisa : 08.01.2008

OVO SAM JA : Empty
PočaljiNaslov: Re: OVO SAM JA :   OVO SAM JA : Icon_minitimeČet Jan 10 2008, 00:49

Zovem se Nenad Jelic............volim kompijutere,dobro zezanje,provod,zurke,prirodu...............volim tehnologiju, ........imao sam kucnog ljubimca -hrcka.................zvao se cvrle HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE ali....vise ga nemam..........bio je star 2 god.... I BIO JE NAJBOLJI hrcak na svetu......zivim na karaburmi u bg i tako to..........
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Admin
Nina


Broj poruka : 95
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.10.2007

OVO SAM JA : Empty
PočaljiNaslov: Re: OVO SAM JA :   OVO SAM JA : Icon_minitimeČet Jan 10 2008, 14:36

DOBROSDOSLI!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://kucniljubimci.forumsr.net
doggy lover
Admin
doggy lover


Broj poruka : 61
Godina : 30
Location : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 09.01.2008

OVO SAM JA : Empty
PočaljiNaslov: Re: OVO SAM JA :   OVO SAM JA : Icon_minitimeČet Jan 10 2008, 15:49

Hvala !!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
DoGGy_DoG

DoGGy_DoG


Broj poruka : 9
Godina : 30
Location : Beograd,Karaburma
Datum upisa : 08.01.2008

OVO SAM JA : Empty
PočaljiNaslov: Re: OVO SAM JA :   OVO SAM JA : Icon_minitimePet Jan 11 2008, 17:35

hvala LOL
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OVO SAM JA : Empty
PočaljiNaslov: Re: OVO SAM JA :   OVO SAM JA : Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OVO SAM JA :
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nina :: Dobrodošli !!! :: Predstavi te se-
Skoči na: